روش های ارسال کالای خریداری شده

1) ارسال رایگان در شهر تبریز

تحویل رایگان ویژه ی سفارش هایی با محل تحویل شهر تبریز است. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل خواهند شد.
توجه داشته باشید که تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از 5 میلیون ریال می شود.
هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال از طریق گروه با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

2) پیک موتوری

ارسال با پیک موتوری فقط در شهر تبریز صورت می گیرد و هزینه آن برای خریدهای بیشتر از 2 میلیون ریال به عهده فروشنده و برای خریدهای کمتر از آن به عهده خریدار است.

3) پست پیشتاز

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. هزینه ارسال با پست پیشتاز به عهده خریدار است.

4) پست سفارشی

سفارش هایی که محل تحویل آنها سراسر کشور و خارج از شهر تبریز است با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی 3 تا 5 روز است.
لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت به آدرس زیر رهگیری کنید: tntsearch.post.ir

5) ارسال با باربری

جهت رفاه حال همشهریان ارجمند، امکان ارسال وسایل حجیم از طریق باربری فراهم شده است هزینه ارسال با باربری یر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.

6) تحویل درب انبار

کلیه سفارش های مشتریان محترم پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید بیش از 5 میلیون ریال درب انبار شرکت تحویل مشتری می گردد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال حمل و هزینه حمل تقبل نمی کند.