درباره پروفسور مارتین

تیم ما با سرمایه گذاری و مشارکت های تخصصی ویژه با جامعه پزشکان کشور و انجمن طراحان لباس و پارچه و انجمن طراحان گرافیک ایران و ایتالیا (IGDS)، با طراحی نوین و اناتومیک محصول پروفسور مارتین، استراتژی خلاقانه ای را برای ورود به بازار را طراحی کرده ایم که ارزش بیشتری برای مصرف کنندگان عزیزمان در فروشگاه ها و برای خرده فروشان از طریق زنجیره تامین دارا می باشد.


اکنون در بازنگری که توسط متخصصین ارتوپد و شکل اناتومیک زیره و ماهیچه ای قالب ها انجام شده است در حال رقابت در بازارهای جهانی هستیم.
ما به عنوان شرکتی نو ظهور و با چهل سال سابقه کاری بر روی محصولات و خدماتی که ارائه میدهیم به شدت حساس و بصورت رقابتی در بازار حاضر هستیم و به عنوان شرکتی بزرگ و ایستا باید به فکر مصرف کنندگان باشیم که گوشه ای از این خدمات کفش های دیابتی، کفش های حاوی پد خارپاشنه، کفش های مخصوص بارداری، قوزک بغل انگشت پا و مشکلات کوتاهی دو پا از هم، و کفش های مخصوص جامعه پزشکان در بیمارستانها برای اطاق های عمل و پرستارها و پزشکان که بدون شک طول روز باید احساس سبکی، راحتی و شیک بودن را مورد چالش قرار بدهد.
کفی های یک پارچه و قابل جابه جایی در کفش های پروفسور مارتین باعث شده که دیگر نیازی به پد های معمول و ژلاتینی در بازار نباشد و این چنین محصولات از بازار رقابتی حذف شوند.
و موجب شده افراد مبتلا به ناراحتی پا بدون صرف هیچ هزینه ای با استفاده از کفش های اورجینال با برند پروفسور مارتین به سلامت خود برسند.
ما با تهیه و تولید مقالات علمی و مطالعات طراحی و با بدست آوردن جامعه آماری بیماران و مصرف کنندگان، به شناختی دقیق از نیاز را نائل شده ایم.
بدون شک ما مزیت جمعیت شناختی و دارای جذابیت ساختاری هستیم.