کفش

منظور از کفش طبی چیست ؟

بسیاری از افرادی که به نوعی مشکلاتی در پای خود دارند به دنبال کفش طبی ارتوپدی هستند. بعضی از افراد دوراندیش هم هستند که هیچ ناراحتی در پای خود ندارند ولی میخواهند کفش مناسبی داشته باشند تا در آینده مشکلی در پای خود نداشته باشند.

افرادی که مشکلی در پای خود داشته و بدنبال کفش طبی هستند باید بدانند که انواع مختلفی از کفش هایی که پسوند طبی هم دارند در بازار وجود دارند.

صرف اینکه نام کفشی طبی است یا از داروخانه تهیه شده و یا از فروشگاهی تهیه شده که ادعای فروش کفش طبی دارد به معنای آن نیست که کفش مورد نظر واقعا خصوصیاتی را که میخواهیم داشته باشد. یعنی بتواند مشکل پای ما راکمتر کند.

بیماری های مختلفی در پا وجود دارند و مشکلات ناشی از بعضی را میتوان با استفاده از کفش مناسب ارتوپدی برطرف کرد.

در هر بیماری پا، ممکن است نیاز به استفاده از کفشی با خصوصیات خاص باشد که با بیماری دیگر متفاوت است ولی خصوصیات مشترکی وجود دارند که تمام کفش های طبی باید واجد آنها باشند.

در صورتی که از کفش های پروفسور لذت میبرید و یا در حال طی پروسه بیماری خود هستید  این توصیه رو برای دوستان میکنم که تمامی مدلهای موجود بنابه چرم استفاده شده و نوع دوخت برای نوع مصرف شما قابل شخصی سازی میباشد

توصیه میکنم از کفش های با چرم گاوی طبیعی برای استفاده اداری و رسمی تر استفاده بکنید و از کفش های با دوخت چرم بزی بخاطر لطافت بیشتر در پیاده روی های روزمره استفاده نمایید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *